Hakkımızda

Your essays tend to be managed by tradition composing services workers – our authors, authorities in accurately your line of work of learning with decades of come across buy research papers


Taç Kağıt Ambalaj

Firmamız 2000 Yılından bu yana Firma Baskılı-Baskısız Kağıt Ambalaj , Kutu ve Poşet Ürünlerinde, Yurt İçi Ve Yurt Dışında Titizlikle Ve Profesyonel Bir Çalışma Prensibiyle, Faaliyetlerini Devam Ettirmektedir. İlkemiz Global Teknolojiyi Yakından Takip Edip, Sektör Alanında En İyisini Piyasaya Sunmak Ve Yenilikler Kazandırmaktır. İçinde bulunduğumuz sektör adı üzerinde Ambalaj yani piyasaya sunulan herhangi bir ürünün öne sunulan bir maddesi olması niteliği taşıdığı için hem sununlan ürün hemde onu barındıran malzemenin piyasada ne kadar etkin olduğu bilincine sahip olduğumuzdan, gerekli hassasiyeti ürünlerimize göstermek asıl amaçtır.
Üretimlerimiz İstanbul Merkezli Olup Ürün Fiyatlarımız Fabrika Çıkış Fiyatlarıdır. Prensib Gereği Sektörde Faaliyet Gösteren Fason Firmalarlada Çalışmalarımız Mevcuttur. Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı İzin Üretim Sertifikaları İle Üretimlerimiz Gerçekleşmektedir.