Antalya Stor Perde Yıkama

At our crafting website you can actually pick essay writers for any finances. We offer the very best quality of each old fashioned paper they give you essay writing service

Stor perde yıkama temizlik

Stor perdelerin yıkanması uzmanlık gerektirir, perde yıkama antalya olarak firmamızın temizlik parkurunda titizlikle yıkanır. Stor perdeleriniz hijyen kurallarıyla yıkanır üzerinde leke varsa çıkartılır. Perdeleriniz ılık suda detaylı olarak temizlenir. Sevk edilmek üzere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılır.

Antalya Zebra Perde Yıkama

zebra perde temizliği ultrasonic temizlik parkurumuzda yıkanır. Perdelerinizin üzerindeki leke ve kirler hassas yıkama yapan makinalarımızda temizlenir. Zebra perde yıkamada kullanılan şampuanlarımız perdelerinizin mekanizmalarına zarar vermez hijyen kurallarına uygun yıkanır.

Perde Yıkama antalya Gönül rahatlığı ile perdelerinizi yıkatın. Perdelerinizi yerinden söküyor temizlendikten sonra tekrar monte ediyoruz. İstanbul’un en hijyenik perde yıkama merkezini arayarak perde yıkama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

0242 326 0 464 – 0545 536 55 12